KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » KESOB Başkanı Ahmet ÖVÜÇ

KESOB Başkanı Ahmet ÖVÜÇ


Değerli Esnaf ve Sanatkârlar,

Bildiğiniz üzere 1 Mayıs 2018 Salı günü yapılan Olağan Genel Kurul neticesinde yeniden Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde Yönetim Kurulu olarak göreve gelmiş bulunmaktayız. Olağan genel kurulumuza katılarak oy veren bizlere destek olan tüm delegelerimize teşekkür ederiz. Genel kurul delegelerimizin bizlere vermiş olduğu bu görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Birliğimizin örgütlenmesini genişletmek, odalarımız ve üyelerimiz ile bağlarını güçlendirmek ve esnaf sanatkarlarımızın sorunlarına çözüm üretmek için  çalışacak, Teşkilat kanunumuzun ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan uygulama Yönetmeliklerinin Birliğimize tevdi edildiği yükümlülükleri odalarımızın gelişimini, mevzuat değişikliklerine süratle uyum sağlamalarını temin edeceğiz.


Değerli Arkadaşlar,

Yönetim Kurulumuz; Odalarımızın ve esnaf sanatkarlarımızın sorunlarının çözümü ile ilgili olarak, kanunlara yönetmeliklere uygun politikalar üretecektir. Esnaf ve sanatkarların hak ve menfaatlerine uygun kararlar alacak, teşkilatımızın geliştirilmesi için yeni politikalar geliştirecek, mesleki alanımızla ilgili gelişmiş çağdaş teknolojilerin kullanılmasını ve yaygınlaştırılmasını savunacak, tüm çalışmalarında siyasal, ekonomik ve ulusal bağımsızlığımızın korunmasını esas alacaktır.

Bu amaçla, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz; bağlı odalarımız ile birlikte, esnaf ve sanatkârlarımızın mesleğini geliştirmeye yönelik, diğer meslek odalarıyla ortak hareket eden,  birlikte üreten, birlikte düşünen bir anlayışla çalışmalarına devam edecektir.

Sizlerin görüşleri ve önerileri bizim için yol gösterici olacak, çalışma azmimizi artıracaktır. Esnaf ve Sanatkâr camiası olarak yakaladığımız bu güzel birlikteliği ve çalışma ortamını artırarak sürdürmemiz halinde üstesinden gelemeyeceğimiz zorluk yoktur.

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak, Önümüzdeki zorlu çalışma döneminin hepimiz için başarılı geçmesini umuyor, tüm esnaf ve sanatkarlarımıza sağlık, mutluluk ve bol kazançlı günler diliyor, saygılar sunuyorum.

Ahmet ÖVÜÇ
KESOB Başkanı

Ahi Evran Zaviyesi

Lifos Yazılım